YASAL UYARI

Bilinmesi Gerekenler

Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz internet sitesi ve içinde düzenlenmiş olan tüm eserler Artaç Madeni Eşya Sanayii Ltd. Şti.’ne aittir. İşbu sitenin herhangi bir sayfasını ziyaret etmekle, aşağıda belirtilen ve yasal düzenlemelerle getirilen bütün koşulları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Artaç Madeni Eşya Sanayii Ltd. Şti. bu internet sitesini halen üretilmekte olan ürünlerini tanıtmak ve üçüncü kişileri yeni ürünlerinden haberdar etmek için hazırlamıştır. Artaç Madeni Eşya Sanayii Ltd. Şti. internet sitesinin içinde yer alan bilgilerin hatasız ve güncel halde tutmaya çalışmakla birlikte, buradaki bilgilerin ve/veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında hiçbir garanti etmez.

İşbu internet sitesinin içeriği ziyaretçiyi bilgilendirme amacı ile düzenlenmiştir. Artaç Madeni Eşya Sanayii Ltd. Şti. bu internet sitesinde yer alan bütün ürün, bilgi ve hizmetleri önceden herhangi bir ihbarda bulunmaksızın her zaman değiştirme, sunumdan kaldırma veya düzeltme hakkına sahiptir.

İşbu internet sitesinin kullanımı sırasında doğabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, virüs bulaşması, sistem arızası vs. sebepler sonucunda doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkan zarar ve/veya ziyandan Artaç Madeni Eşya Sanayii Ltd. Şti. veya çalışanları hiçbir surette sorumlu tutulamazlar. Tüm sorumluluk internet sitesini ziyaret eden ziyaretçiye aittir.

Gerek bu internet sitesinden bağlantı (link) verilen sitelerdeki, gerekse diğer internet sitelerine bağlantılar neticesinde uğranılabilecek tüm zarar ve hasar kullanıcıya aittir. Bu sitelerden verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Artaç Madeni Eşya Sanayii Ltd. Şti. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır. Bu sebeple, herhangi bir diğer internet sitesi ile ilgili tüm risk ve sorumluluk ziyaretçiye aittir.

Artaç Madeni Eşya Sanayii Ltd. Şti.’ne ait internet sitesinin herhangi bir bölümüne göndereceğiniz hertürlü bilgi, belge, doküman aksi belirtilmediği sürece kural olarak gizli bilgi sayılmaz. Artaç Madeni Eşya Sanayii Ltd. Şti. bu bilgileri saklama yükümlülüğünde olmadığı gibi bu bilgileri kullanma, değerlendirme, 3. şahıslara dağıtma, faydalanma gibi haklara da sınırsız olarak sahiptir.

 

FİKRİ MÜLKİYET

İşbu internet sitesi içerisinde yer alan 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu  ile ilgili yönetmeliklere göre korumaya tabi hertürlü bilgi, resim, marka, logo, yazı, vs. gibi fikri mülkiyet konusu hakların mülkiyeti münhasıran Artaç Madeni Eşya Sanayii Ltd. Şti.’ne aittir. Artaç Madeni Eşya Sanayii Ltd. Şti.’ne ait internet sitesinin içeriği, sadece ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır.

İşbu internet sitesindeki bilgileri 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili yönetmelikler çerçevesinde ve Artaç Madeni Eşya Sanayii Ltd. Şti.’nin izni ile kullanılabilir.